Weeronline.nl - Meer weer in Soest
Eemsnoer logo

Bestuur

Bestuur van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer.

Voorzitter.

Stan Uyland

stan.uyland@eemsnoer.nl
stan.uyland@bmugroep.nl

Coördinator/secretaris

Lex Bergers
lex.bergers@eemsnoer.nl 

Penningmeester

Arie ter Beek (Verbonden aan het Centrum voor Erfgoed & Cultuur gemeente Bunschoten)

arie.ter.beek@eemsnoer.nl
a.terbeek@museumspakenburg.nl

Lid

Roy Westerhof

roy.westerhof@eemsnoer.nl
rwesterhof@civitas-advies.nl

Lid

Hans van der Heide (Verbonden aan de Stichting Mooi Baarn)

hans.van.der.heide@eemsnoer.nl

Lid

Reggie van Berkel

reggie.van.berkel@eemsnoer.nl
info@reggievanberkel.nl

Lid

Martien Marteijn

martien.marteijn@eemsnoer.nl 
martien.marteijn@flevoland.nl  

lid

Peter Schipper

peter.schipper@eemsnoer.nl
peterjschipper@gmail.com

lid

Roelof Meijer

roelof.meijer@eemsnoer.nl
meijer@mpf.nl

lid

Wim Zwamenburg

wim.zwanenburg@eemsnoer.nl
wimzwanenburg@hotmail.com 

Het algemene e-mail adres van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer is:

info@eemsnoer.nl

Bankrekeningnummer:

IBAN nummer: NL 76 RABO 0190543159 bij de RABO bank Amersfoort-Eemland.

Bestuursvergaderingen:

Mocht u punten hebben die u graag in de bestuursvergaderingen zou willen inbrengen dan kunt u dit kenbaar maken middels het contactfomulier wat te vinden is op deze site of even een mail sturen naar de tijdelijk secretaris van het Eemsnoer Lex Bergers. 

 

 

 

 

 

 

 

Nieuws

Museum Spakenburg verwerft aquarel Slijper
Geplaatst op 05-12-2017 - Nieuws uit Bunschoten-Spakenburg
Museum Spakenburg verwerft aquarel Slijper             Museum Spakenburg heeft onlangs op een veiling een aquarel aangekocht van de bekende vogelschilder H.J. Slijper. Het museum had al meer werken van deze kunstenaar in de collectie, maar een...
Lees verder
Grote expositie van kerststallen.
Geplaatst op 27-11-2017 - Nieuws uit Soest
Kerststallen in Museum Soest. Met de komende kersttijd in het vooruitzicht heeft museum Soest een expositie ingericht met een groot aantal kerststallen. Naast de expositieruimte op de eerste verdieping zullen er ook op diverse andere plaatsen in het museum kerstallen te bewonderen zijn. Het...
Lees verder
A Christmas Carol in museum Soest
Geplaatst op 27-11-2017 - Nieuws uit Soest
A CHRISTMAS CAROL VAN CHARLES DICKENS Een bijzondere Kerstavond , waarin u luistert naar fragmenten uit het beroemde verhaal “A Christmas Carol” van Charles Dickens. Een verhaal dat u terugbrengt naar het 19 eeuwse Engeland en waarin de wonderlijke belevenissen  verteld worden...
Lees verder
Verbinden, Samenwerken
Verwijzen