Weeronline.nl - Meer weer in Soest
Eemsnoer logo

Bestuur

Bestuur van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer.

Voorzitter.

Stan Uyland

stan.uyland@eemsnoer.nl
stan.uyland@bmugroep.nl

Coördinator/secretaris

Lex Bergers
lex.bergers@eemsnoer.nl 

Penningmeester

Arie ter Beek (Verbonden aan het Centrum voor Erfgoed & Cultuur gemeente Bunschoten)

arie.ter.beek@eemsnoer.nl
a.terbeek@museumspakenburg.nl

Lid

Roy Westerhof

roy.westerhof@eemsnoer.nl
rwesterhof@civitas-advies.nl

Lid

Hans van der Heide (Verbonden aan de Stichting Mooi Baarn)

hans.van.der.heide@eemsnoer.nl

Lid

Reggie van Berkel

reggie.van.berkel@eemsnoer.nl
info@reggievanberkel.nl

Lid

Martien Marteijn

martien.marteijn@eemsnoer.nl 
martien.marteijn@flevoland.nl  

lid

Peter Schipper

peter.schipper@eemsnoer.nl
peterjschipper@gmail.com

lid

Roelof Meijer

roelof.meijer@eemsnoer.nl
meijer@mpf.nl

lid

Wim Zwamenburg

wim.zwanenburg@eemsnoer.nl
wimzwanenburg@hotmail.com 

Het algemene e-mail adres van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer is:

info@eemsnoer.nl

Bankrekeningnummer:

IBAN nummer: NL 76 RABO 0190543159 bij de RABO bank Amersfoort-Eemland.

Bestuursvergaderingen:

Mocht u punten hebben die u graag in de bestuursvergaderingen zou willen inbrengen dan kunt u dit kenbaar maken middels het contactfomulier wat te vinden is op deze site of even een mail sturen naar de tijdelijk secretaris van het Eemsnoer Lex Bergers. 

 

 

 

 

 

 

 

Nieuws

Grote expositie van kerststallen.
Geplaatst op 10-10-2017 - Nieuws uit Soest
Grote kerststallen expositie in museum Soest. Marijke Bartlema uit Soest bezit een groot aantal kerstallen in allerlei samenstellingen. De kerststallen zullen te zien zijn  in de grote expositiezaal in het museum maar ook op diverse andere plaatsen in het museum. Door Ruud Bartlema (echtgenoot...
Lees verder
Expositie Cor van Tricht
Geplaatst op 10-10-2017 - Nieuws uit Soest
Nieuwe expositie in Museum Soest. Cor van Tricht, geboren in 1944 te Soest Het eerste contact met de schilderkunst was het zien schilderen van zijn vader, die na zijn dagelijks werk ’s avonds aan de eettafel landschapjes schilderde. De geur van verf, lijnolie en de kleurgeheimen in de...
Lees verder
Expositie Kees Buddingh'
Geplaatst op 10-10-2017 - Nieuws uit Soest
Soest staat stil bij Dordtse schrijver C. Buddingh’ De Dordtse dichter, schrijver en vertaler C. Buddingh’ werd in en na de Tweede Wereldoorlog in sanatorium Zonnegloren in Soest verpleegd. Hij schreef daar onder meer De blauwbilgorgel. Op zaterdag 28 oktober wordt uitgebreid...
Lees verder
Verbinden, Samenwerken
Verwijzen