Weeronline.nl - Meer weer in Soest
Eemsnoer logo

Bestuur

Bestuur van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer.

Voorzitter

Roelof Meijer

roelof.meijer@eemsnoer.nl          
meijer@mpf.nl 

Coördinator/secretaris

Lex Bergers
lex.bergers@eemsnoer.nl 

Penningmeester

Arie ter Beek (Verbonden aan het Centrum voor Erfgoed & Cultuur gemeente Bunschoten)

arie.ter.beek@eemsnoer.nl
a.terbeek@museumspakenburg.nl

Lid

Roy Westerhof

roy.westerhof@eemsnoer.nl
rwesterhof@civitas-advies.nl

Lid

Hans van der Heide (Verbonden aan de Stichting Mooi Baarn)

hans.van.der.heide@eemsnoer.nl

Lid

Reggie van Berkel

reggie.van.berkel@eemsnoer.nl
info@reggievanberkel.nl

Lid

Martien Marteijn

martien.marteijn@eemsnoer.nl 
martien.marteijn@flevoland.nl  

Lid.

Stan Uyland

stan.uyland@eemsnoer.nl
stan.uyland@bmugroep.nl

lid

Wim Zwamenburg

wim.zwanenburg@eemsnoer.nl
wimzwanenburg@hotmail.com 

Het algemene e-mail adres van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer is:

info@eemsnoer.nl

Bankrekeningnummer:

IBAN nummer: NL 76 RABO 0190543159 bij de RABO bank Amersfoort-Eemland.

Bestuursvergaderingen:

Mocht u punten hebben die u graag in de bestuursvergaderingen zou willen inbrengen dan kunt u dit kenbaar maken middels het contactfomulier wat te vinden is op deze site of even een mail sturen naar de tijdelijk secretaris van het Eemsnoer Lex Bergers. 

 

 

 

 

 

 

 

Nieuws

Eemnesser cultuurprijs uitgereikt aan Sahar Kader
Geplaatst op 11-09-2018 - Nieuws uit Eemnes
Eemnesser Cultuurprijs 2018 ~en Publieksprijs gaat naar kunstschilder Sahar Kader Sahar Kader is gisterenmiddag 9 september door een vakjury uitgekozen tot winnaar van de Eemnesser Cultuurprijs 2018. Deze prijsuitreiking vond plaats aan het einde van de dag van de kunstroute: ‘Een Dijk van...
Lees verder
Open Monumentendag Bunschoten Spakenburg
Geplaatst op 04-09-2018 - Nieuws uit Bunschoten-Spakenburg
Zaterdag is het ook in Bunschoten Open Monumentendag. Dan staan zes monumenten in het bijzonder in de belangstelling. Zes monumenten waarvan er vier de status van rijksmonument hebben en de andere twee als gemeentelijke monumenten kunnen worden gezien. Dat zijn de Nederlandse Hervormde Kerk, de...
Lees verder
Erica Burer vertelt over IMAGINE in Wijkmuseum
Geplaatst op 29-08-2018 - Nieuws uit Amersfoort
Erica Bürer vertelt over IMAGINE in Wijkmuseum AMERSFOORT - De Amersfoortse fotograaf en schrijfster Erica Bürer vertelt op vrijdag 31 augustus over de totstandkoming van haar boek 'IMAGINE, Indische Nederlanders'. Daarin komen vijftien in voormalig Nederlands-Indië...
Lees verder
Verbinden, Samenwerken
Verwijzen