Weeronline.nl - Meer weer in Soest
Eemsnoer logo

Bestuur

Bestuur van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer.

Voorzitter

Roelof Meijer

roelof.meijer@eemsnoer.nl          
meijer@mpf.nl 

Coördinator/secretaris

Lex Bergers
lex.bergers@eemsnoer.nl 

Penningmeester

Arie ter Beek (Verbonden aan het Centrum voor Erfgoed & Cultuur gemeente Bunschoten)

arie.ter.beek@eemsnoer.nl
a.terbeek@museumspakenburg.nl

Lid

Roy Westerhof

roy.westerhof@eemsnoer.nl
rwesterhof@civitas-advies.nl

Lid

Hans van der Heide (Verbonden aan de Stichting Mooi Baarn)

hans.van.der.heide@eemsnoer.nl

Lid

Reggie van Berkel

reggie.van.berkel@eemsnoer.nl
info@reggievanberkel.nl

Lid

Martien Marteijn

martien.marteijn@eemsnoer.nl 
martien.marteijn@flevoland.nl  

Lid.

Stan Uyland

stan.uyland@eemsnoer.nl
stan.uyland@bmugroep.nl

lid

Wim Zwamenburg

wim.zwanenburg@eemsnoer.nl
wimzwanenburg@hotmail.com 

Het algemene e-mail adres van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer is:

info@eemsnoer.nl

Bankrekeningnummer:

IBAN nummer: NL 76 RABO 0190543159 bij de RABO bank Amersfoort-Eemland.

Bestuursvergaderingen:

Mocht u punten hebben die u graag in de bestuursvergaderingen zou willen inbrengen dan kunt u dit kenbaar maken middels het contactfomulier wat te vinden is op deze site of even een mail sturen naar de tijdelijk secretaris van het Eemsnoer Lex Bergers. 

 

 

 

 

 

 

 

Nieuws

Bunschoter Boeren- en Beestenboel
Geplaatst op 18-05-2018 - Nieuws uit Bunschoten-Spakenburg
Bunschoter Boeren- en Beestenboel zorgt 20e keer voor een evenement Zaterdag 26 mei is de datum waarop dit jaar de Bunschoter Boeren- en Beestenboel (BBBB) wordt georganiseerd. Een jubileumeditie want het is in 2018 de 20e keer dat het evenement wordt georganiseerd. Na de start in 1998 is het...
Lees verder
Boten bij de vis
Geplaatst op 08-05-2018 - Nieuws uit Bunschoten-Spakenburg
‘Boten bij de vis’ in Museum Spakenburg Maak kennis met vissers, schepen en werven Afhankelijk van het seizoen en de visstand werd op de Zuiderzee op verschillende soorten vis gevist. Dat vergde veel van een schip: het moest niet alleen snel en goed kunnen zeilen, maar ook voldoende...
Lees verder
Nationale Molendag
Geplaatst op 08-05-2018 - Nieuws uit Bunschoten-Spakenburg
ZATERDAG NATIONALE MOLENDAG Komend weekend wordt de jaarlijkse Nationale Molendag georganiseerd. Een dag waarop zoveel mogelijk molens in Nederland hun deuren openen voor het publiek. Net als overigens elke zaterdag, is ook Korenmolen De Hoop in Bunschoten te bezoeken. Dit jaar staat de...
Lees verder
Verbinden, Samenwerken
Verwijzen