Weeronline.nl - Meer weer in Soest
Eemsnoer logo

Bestuur

Bestuur van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer.

Voorzitter

Roelof Meijer

roelof.meijer@eemsnoer.nl          
meijer@mpf.nl 

Coördinator/secretaris

Lex Bergers
lex.bergers@eemsnoer.nl 

Penningmeester

Arie ter Beek (Verbonden aan het Centrum voor Erfgoed & Cultuur gemeente Bunschoten)

arie.ter.beek@eemsnoer.nl
a.terbeek@museumspakenburg.nl

Lid

Roy Westerhof

roy.westerhof@eemsnoer.nl
rwesterhof@civitas-advies.nl

Lid

Hans van der Heide (Verbonden aan de Stichting Mooi Baarn)

hans.van.der.heide@eemsnoer.nl

Lid

Reggie van Berkel

reggie.van.berkel@eemsnoer.nl
info@reggievanberkel.nl

Lid

Martien Marteijn

martien.marteijn@eemsnoer.nl 
martien.marteijn@flevoland.nl  

Lid.

Stan Uyland

stan.uyland@eemsnoer.nl
stan.uyland@bmugroep.nl

lid

Wim Zwamenburg

wim.zwanenburg@eemsnoer.nl
wimzwanenburg@hotmail.com 

Het algemene e-mail adres van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer is:

info@eemsnoer.nl

Bankrekeningnummer:

IBAN nummer: NL 76 RABO 0190543159 bij de RABO bank Amersfoort-Eemland.

Bestuursvergaderingen:

Mocht u punten hebben die u graag in de bestuursvergaderingen zou willen inbrengen dan kunt u dit kenbaar maken middels het contactfomulier wat te vinden is op deze site of even een mail sturen naar de tijdelijk secretaris van het Eemsnoer Lex Bergers. 

 

 

 

 

 

 

 

Nieuws

Eemconcert bij de Kleine Melm
Geplaatst op 16-06-2019 - Nieuws uit Soest
Eemconcert 17 Augustus 2019 Op 17 augustus begint om 20:00 uur aan de rivier de Eem, Eemweg 4 (botenverhuur Stan en Bas Uyland en Fam. Haverkamp) een uniek concert dat dit jaar een festival karakter zal hebben met een grote diversiteit aan muziek. Het belooft een avond vol verrassingen te...
Lees verder
VT wonen museum Spakenburg
Geplaatst op 13-06-2019 - Nieuws uit Bunschoten-Spakenburg
VT wonen Meubels en interieur in Bunschoten-Spakenburg Bij het erfgoed van de gemeente Bunschoten denken we vaak als eerste aan monumenten, botters en klederdracht. Maar er is zoveel meer. Vanaf 21 juni tot medio oktober 2019 is in Museum Spakenburg een tentoonstelling te zien over ...
Lees verder
10 jaar Korenmolen De Hoop
Geplaatst op 02-05-2019 - Nieuws uit Bunschoten-Spakenburg
Het jaar 2019 is een bijzonder jaar voor Korenmolen De Hoop in Bunschoten. Het is dit jaar immers precies 10 jaar geleden dat  de geheel nieuwgebouwde molen weer in bedrijf werd gesteld. In 2001 werd de stichting opgericht met het doel om de molen terug te brengen in het stadsbeeld. Zes...
Lees verder
Verbinden, Samenwerken
Verwijzen