Weeronline.nl - Meer weer in Soest
Eemsnoer logo

Bestuur

Bestuur van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer.

Voorzitter

Roelof Meijer

roelof.meijer@eemsnoer.nl          
meijer@mpf.nl 

Coördinator/secretaris

Lex Bergers
lex.bergers@eemsnoer.nl 

Penningmeester

Arie ter Beek (Verbonden aan het Centrum voor Erfgoed & Cultuur gemeente Bunschoten)

arie.ter.beek@eemsnoer.nl
a.terbeek@museumspakenburg.nl

Lid

Roy Westerhof

roy.westerhof@eemsnoer.nl
rwesterhof@civitas-advies.nl

Lid

Hans van der Heide (Verbonden aan de Stichting Mooi Baarn)

hans.van.der.heide@eemsnoer.nl

Lid

Reggie van Berkel

reggie.van.berkel@eemsnoer.nl
info@reggievanberkel.nl

Lid

Martien Marteijn

martien.marteijn@eemsnoer.nl 
martien.marteijn@flevoland.nl  

Lid.

Stan Uyland

stan.uyland@eemsnoer.nl
stan.uyland@bmugroep.nl

lid

Wim Zwamenburg

wim.zwanenburg@eemsnoer.nl
wimzwanenburg@hotmail.com 

Het algemene e-mail adres van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer is:

info@eemsnoer.nl

Bankrekeningnummer:

IBAN nummer: NL 76 RABO 0190543159 bij de RABO bank Amersfoort-Eemland.

Bestuursvergaderingen:

Mocht u punten hebben die u graag in de bestuursvergaderingen zou willen inbrengen dan kunt u dit kenbaar maken middels het contactfomulier wat te vinden is op deze site of even een mail sturen naar de tijdelijk secretaris van het Eemsnoer Lex Bergers. 

 

 

 

 

 

 

 

Nieuws

Joing gekleed oud gedaan
Geplaatst op 11-07-2018 - Nieuws uit Bunschoten-Spakenburg
‘Jong gekleed, oud gedaan’ Veelzeggende kleding uit het Zuiderzeegebied in Museum Spakenburg Voor de tijd van de afsluiting van 1932 was klederdracht in het Zuiderzeegebied een algemeen verschijnsel. Aan iemand zijn outfit viel heel wat af te lezen. Kleding gaf bijvoorbeeld...
Lees verder
Pluim voor voorzitter
Geplaatst op 11-07-2018 - Nieuws uit Bunschoten-Spakenburg
Pluim voor voorzitter BU 210 Afgelopen week werd de gemeentelijke pluim uitgereikt aan Klaas Koelewijn, voorzitter van de Stichting Bunschoter Botter BU 210. De Pluim van de gemeente Bunschoten wordt uitgereikt aan personen die zich aantoonbaar in de Bunschoter gemeenschap verdienstelijk hebben...
Lees verder
Eemconcert bij de Kleine Melm
Geplaatst op 17-06-2018 - Nieuws uit Soest
18 Augustus 2018 om 20:00 uur begint aan de rivier de Eem, Eemweg 4  een uniek concert. De Eemlander Blaaskapel van Muziekvereniging PVO Soest zal haar vrolijke muziek voor u spelen vanaf een bijzonder podium. Ook het Groot Gaesbeeker Gilde uit Soest is uitgenodigd en de slagwerkgroep...
Lees verder
Verbinden, Samenwerken
Verwijzen