Weeronline.nl - Meer weer in Soest
Eemsnoer logo

Bestuur

Bestuur van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer.

Voorzitter

Roelof Meijer

roelof.meijer@eemsnoer.nl          
meijer@mpf.nl 

Coördinator/secretaris

Lex Bergers
lex.bergers@eemsnoer.nl 

Penningmeester

Arie ter Beek (Verbonden aan het Centrum voor Erfgoed & Cultuur gemeente Bunschoten)

arie.ter.beek@eemsnoer.nl
a.terbeek@museumspakenburg.nl

Lid

Roy Westerhof

roy.westerhof@eemsnoer.nl
rwesterhof@civitas-advies.nl

Lid

Hans van der Heide (Verbonden aan de Stichting Mooi Baarn)

hans.van.der.heide@eemsnoer.nl

Lid

Reggie van Berkel

reggie.van.berkel@eemsnoer.nl
info@reggievanberkel.nl

Lid

Martien Marteijn

martien.marteijn@eemsnoer.nl 
martien.marteijn@flevoland.nl  

Lid.

Stan Uyland

stan.uyland@eemsnoer.nl
stan.uyland@bmugroep.nl

lid

Wim Zwamenburg

wim.zwanenburg@eemsnoer.nl
wimzwanenburg@hotmail.com 

Het algemene e-mail adres van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer is:

info@eemsnoer.nl

Bankrekeningnummer:

IBAN nummer: NL 76 RABO 0190543159 bij de RABO bank Amersfoort-Eemland.

Bestuursvergaderingen:

Mocht u punten hebben die u graag in de bestuursvergaderingen zou willen inbrengen dan kunt u dit kenbaar maken middels het contactfomulier wat te vinden is op deze site of even een mail sturen naar de tijdelijk secretaris van het Eemsnoer Lex Bergers. 

 

 

 

 

 

 

 

Nieuws

Rondje Cultuur 21 maart 2019
Geplaatst op 07-03-2019 - Nieuws uit Eemnes
‘Rondje Cultuur’ biedt op donderdag 21 maart weer een avondvullend programma met onderwerpen over kunst en muziek, maar ook lokale onderwerpen rond Eemnes.  Dit fantastische avondje uit wordt georganiseerd door een enthousiast team van vrijwilligers, in nauwe samenwerking met De...
Lees verder
Nieuws over museum Spakenburg
Geplaatst op 23-02-2019 - Nieuws uit Bunschoten-Spakenburg
Flink aantal bezoekers voor Museum Spakenburg Het jaar 2018 was een jaar waarin Museum Spakenburg een flink aantal bezoekers heeft mogen verwelkomen. In vergelijking met het jaar 2017 steeg het bezoekersaantal met bijna 15% tot 12.786. Gerekend over de afgelopen 10 jaar, bezochten een 120.000...
Lees verder
Rondje Cultuur Eemnes 2019
Geplaatst op 28-01-2019 - Nieuws uit Eemnes
Stemmen & improviseren, bij Rondje Cultuur Altijd al eens willen ervaren hoe toneelspelers kunnen improviseren; wilt u graag weten wat de stemming voor Provinciale Staten inhoudt; of komt u juist voor de muziek? Dit alles krijgt u op één avond gepresenteerd tijdens het Rondje...
Lees verder
Verbinden, Samenwerken
Verwijzen