Weeronline.nl - Meer weer in Soest
Eemsnoer logo

Bestuur

Bestuur van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer.

Voorzitter

Roelof Meijer

roelof.meijer@eemsnoer.nl          
meijer@mpf.nl 

Coördinator/secretaris

Lex Bergers
lex.bergers@eemsnoer.nl 

Penningmeester

Arie ter Beek (Verbonden aan het Centrum voor Erfgoed & Cultuur gemeente Bunschoten)

arie.ter.beek@eemsnoer.nl
a.terbeek@museumspakenburg.nl

Lid

Roy Westerhof

roy.westerhof@eemsnoer.nl
rwesterhof@civitas-advies.nl

Lid

Hans van der Heide (Verbonden aan de Stichting Mooi Baarn)

hans.van.der.heide@eemsnoer.nl

Lid

Reggie van Berkel

reggie.van.berkel@eemsnoer.nl
info@reggievanberkel.nl

Lid

Martien Marteijn

martien.marteijn@eemsnoer.nl 
martien.marteijn@flevoland.nl  

Lid.

Stan Uyland

stan.uyland@eemsnoer.nl
stan.uyland@bmugroep.nl

lid

Wim Zwamenburg

wim.zwanenburg@eemsnoer.nl
wimzwanenburg@hotmail.com 

Het algemene e-mail adres van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer is:

info@eemsnoer.nl

Bankrekeningnummer:

IBAN nummer: NL 76 RABO 0190543159 bij de RABO bank Amersfoort-Eemland.

Bestuursvergaderingen:

Mocht u punten hebben die u graag in de bestuursvergaderingen zou willen inbrengen dan kunt u dit kenbaar maken middels het contactfomulier wat te vinden is op deze site of even een mail sturen naar de tijdelijk secretaris van het Eemsnoer Lex Bergers. 

 

 

 

 

 

 

 

Nieuws

10 jaar Korenmolen De Hoop
Geplaatst op 02-05-2019 - Nieuws uit Bunschoten-Spakenburg
Het jaar 2019 is een bijzonder jaar voor Korenmolen De Hoop in Bunschoten. Het is dit jaar immers precies 10 jaar geleden dat  de geheel nieuwgebouwde molen weer in bedrijf werd gesteld. In 2001 werd de stichting opgericht met het doel om de molen terug te brengen in het stadsbeeld. Zes...
Lees verder
Koningsdag BU 210 naar Amersafoort
Geplaatst op 25-04-2019 - Nieuws uit Bunschoten-Spakenburg
Botter BU 210 voor Koningsdag naar Amersfoort De Koningsdag in Amersfoort moet ook een regionale uitstraling hebben. Om die reden is de idee ontstaan om de Bunschoter Botter BU 210 een blikvanger te laten zijn. Een mooie gedachte, maar het is wat moeilijker dan het op het eerste gezicht...
Lees verder
Van Bot naar Pot
Geplaatst op 20-04-2019 - Nieuws uit Huizen
Nieuws uit Huizen (NH). Klik hier voor de...
Lees verder
Verbinden, Samenwerken
Verwijzen