Weeronline.nl - Meer weer in Soest
Eemsnoer logo

Bestuur

Bestuur van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer.

Voorzitter

Roelof Meijer

roelof.meijer@eemsnoer.nl          
meijer@mpf.nl 

Coördinator/secretaris

Lex Bergers
lex.bergers@eemsnoer.nl 

Penningmeester

Arie ter Beek (Verbonden aan het Centrum voor Erfgoed & Cultuur gemeente Bunschoten)

arie.ter.beek@eemsnoer.nl
a.terbeek@museumspakenburg.nl

Lid

Roy Westerhof

roy.westerhof@eemsnoer.nl
rwesterhof@civitas-advies.nl

Lid

Hans van der Heide (Verbonden aan de Stichting Mooi Baarn)

hans.van.der.heide@eemsnoer.nl

Lid

Reggie van Berkel

reggie.van.berkel@eemsnoer.nl
info@reggievanberkel.nl

Lid

Martien Marteijn

martien.marteijn@eemsnoer.nl 
martien.marteijn@flevoland.nl  

Lid.

Stan Uyland

stan.uyland@eemsnoer.nl
stan.uyland@bmugroep.nl

lid

Wim Zwamenburg

wim.zwanenburg@eemsnoer.nl
wimzwanenburg@hotmail.com 

Het algemene e-mail adres van de Coöperatieve Vereniging Eemsnoer is:

info@eemsnoer.nl

Bankrekeningnummer:

IBAN nummer: NL 76 RABO 0190543159 bij de RABO bank Amersfoort-Eemland.

Bestuursvergaderingen:

Mocht u punten hebben die u graag in de bestuursvergaderingen zou willen inbrengen dan kunt u dit kenbaar maken middels het contactfomulier wat te vinden is op deze site of even een mail sturen naar de tijdelijk secretaris van het Eemsnoer Lex Bergers. 

 

 

 

 

 

 

 

Nieuws

Rondje Cultuur Eemnes
Geplaatst op 17-01-2019 - Nieuws uit Eemnes
RONDJE CULTUUR WEER VAN START IN 2019 Wanneer: Op donderdag 17 januari 2019. Start om 20.00 uur / inloop vanaf 19.30 uur. Waar: In Sport- & Ontmoetingscentrum De Hilt in Eemnes Als eerste gast in het nieuwe jaar zal kunstenares Barbara Houwers uit Blaricum een presentatie geven over de...
Lees verder
Nieuwe bijzondere exposities in Museum Soest
Geplaatst op 05-01-2019 - Nieuws uit Soest
Vanaf 12 januari 2019 presenteert Museum Soest een bijzondere dubbeltentoonstelling. Dit betreft een overzicht van het levensomvattende oeuvre van HERRY BEHRENS, illustrator/visualiser en MARIJKE BEHRENS (1939-2016) naaldkunstenares. Uniek aan deze overzichttentoonstelling is de...
Lees verder
Kerstconcert Sint Jans Schola in Sint Jans Basiliek,
Geplaatst op 26-12-2018 - Nieuws uit Eemnes
Kerstconcert Sint Jans Schola in Sint Jans Basiliek, 2e kerstdag woensdag 26 december 2018 aanvang 14.00 uur LAREN, Brink 31. We verheugen ons erop dat wij u ook dit jaar weer kunnen en mogen uitnodigen voor het Kerstconcert van de Sint Jans Schola Laren. Het behoeft geen betoog: elk jaar...
Lees verder
Verbinden, Samenwerken
Verwijzen